Ubytovanie

Ubytovanie

Pred začiatkom práce v Holandsku, Haldu Groep vám najprv pomôže usadiť sa.

Možno ste už počuli o Holandsku. Veterné mlyny, tulipány a tak ďalej. Ale aké by to bolo tam naozaj žiť a pracovať? V strohých podmienkach? Medzi ťažko pracujúcimi Holanďanmi? Ale za slušné peniaze, ktoré môžete posielať domov každý týždeň? Mnohí kolegovia z Haldu Groep už na túto otázku odpovedali kladne. Odhodlali sa urobiť krok, o ktorom uvažujete: žiť a pracovať po dobu niekoľkých týždňov v Holandsku a potom sa vrátiť domov na víkend. Tu v Holandsku sme zmenili na výhody to, čo predtým považovali za nevýhody. Ich rodinní príslušníci tiež zdieľajú tento názor. Nechajte teda aj vy svojho partnera nerušene čítať.

Najprv si potrebujete zvyknúť a potom môžete začať pracovať. Je to dobrá ponuka, však?

Haldu Groep pracuje úplne odlišným spôsobom, umožní vám najprv usadiť sa v novej krajine. Tiež vám umožníme dobre spoznať holandskú spoločnosť. Kde a ako môžete vybaviť to najdôležitejšie? Kde sú nákupné centrá? Ako riešiť finančné záležitosti? Ako sa v prípade núdze dostať k lekárskej pomoci? Váš osobný koordinátor z Halda Groep vám ukáže spôsoby a pomôže zorientovať sa. Potom príde čas, aby ste začali pracovať. Vďaka tomu bude zmena v súvislosti so vzdialením sa od rodiny trochu jednoduchšia. Samozrejme, budú vám chýbať a vy budete chýbať im, ale vďaka individuálnej starostlivosti od Haldu Groep oveľa menej, než si teraz myslíte.

Zažite rovnakú pohostinnosť ako doma

Samozrejme, odchod do práce a odlúčenie od blízkych na určitú dobu nie je nikdy príjemné. Ale v Haldu Groep zažijete pohostinnosť, teplo a záujem, na aké ste zvyknutí doma. Najprv si potrebujete zvyknúť a potom môžete začať pracovať. Je to dobrá ponuka, však? Navyše, nie ste jediný zahraničný pracovník, ktorý sa rozhodol pracovať pre Haldu Groep a prišiel do Holandska. Ľudí ako vy je stále viac a viac. To znamená, že budete v kontakte s ostatnými ľuďmi zo zahraničia. Od prvého dňa svojho pobytu môžete získavať nových priateľov. Niektorí z nich sa môžu stať vašimi priateľmi na celý život.

Žiť ako Holanďania: pohodlne a so všetkým štandardným vybavením

Haldu Groep vás pozýva, aby ste prišli a pracovali v dobre organizovanej holandskej spoločnosti. Ale predovšetkým sa staráme o to, aký bude váš život počas tejto náročnej etapy vo vašej kariére. Čo sa týka vášho ubytovania, venujeme mu veľkú pozornosť a úsilie. Predovšetkým: nevnímame vaše ubytovanie ako nutné zlo, ako miesto, kde sa vrátite medzi pracovnými smenami. V Haldu Groep veríme, že je vaše základné právo žiť život ako Holanďania: pohodlne a so všetkým štandardným vybavením. To je dôvod, prečo vám poskytneme ubytovanie v apartmánoch najvyššej triedy, vlastnú spálňu. Intímne a lokálne. Teplo a čisto.

Súčasť holandskej spoločnosti

Vaše ubytovanie nie je skryté od ľudí, ale je priamo v centre spoločnosti Holanďanov. Vo svojom byte nájdete komfort, priestor a pokoj. Teda, keď sa po dni tvrdej práce pre Haldu Groep vrátite domov, môžete začať oddychovať hneď od momentu, ako vstúpite dnu. Všetky domy sú starostlivo zariadené. K vybaveniu patrí kuchynský riad, práčka, vysávač, televízor so satelitným prijímačom a ďalšie základné spotrebiče. A čo bezpečnosť? Je zaručená na presne rovnakej úrovni, ako počas vašej práce pre Haldu Groep.

Dochádzanie do práce: vyriešené s ľahkosťou

Pokiaľ to záleží od Haldu Groep, tak vaše pohodlné ubytovanie bude čo najbližšie k miestu vášho náročného zamestnania. Hľadáme pre vás objednávky v najbližšom okolí. A ako budete dochádzať každý deň do práce? Postaráme sa o to! Čo ak je potrebné cestovať o niečo väčšiu vzdialenosť? Vtedy zaistíme, že sa tam vždy dostanete včas.

Sme tu pre zamestnancov

 • coffee

  Individuálna starostlivost’

  Úvodne individuálne oboznámenie, starostlivost’ a hodnotenie.

 • Výplata načas

  Platíme načas a každý týždeň. Super, však?

 • Technika

  Certifikované nástroje

  Vždy vysokokvalitné nástroje, v prípade potreby ich náhrada.

 • Építőmérnöki munkák

  Profesionálne vzdelávanie

  Využite platené vzdelávanie vd’aka nášmu spôsobu vzdelávania

Nenašli ste to, čo ste hľadali?

Vytvorte JobAlert a získajte posledné voľné miesta!

Registrovať