Výstavba verejnoprospešných zariadení

Výstavba verejnoprospešných zariadení

Haldu Groep spolupracuje so špičkovýme zákazníkmi v oblasti výstavby verejnoprospešných zariadení. Z tohto dôvodu máme priamy prístup k mnohých pracovným ponukám z tejto oblasti. Najrýchlejši a nejlepši spôsob, ako si nájst’ prácu v oblasti výstavby verejnoprospešných zariadení, je vybrat’ si jednu z pracovných ponúk od Haldu Groep.

Vel’ke množstvo rôznych typov pracovných ponúk v oblasti výstavby verejnoprospešných zariadení

V oblasti pracovných ponúk v odbore výstavby verejnoprospešných zariadení sa Haldu Groep zameriava predovšetkým na pozície, ako sú debnár – špecialista, tesár pracujúci na nedokončených stavbách, špecialista na prefabrikované prvky, stavebný asistent, murár, fasádnik, tesár – pokrývač striech, špecialista na údržbu staveniska a dokončovacie tesárske práce.

Výhody pre pracujúcich v oblasti výstavby verejnoprospešných zariadení s Haldu Groep

V Haldu Groep vyberáme tých najlepších odborníkov a spájame ich s nejlepšími zákazníkmi, ktorí takmer vždy ponúkajú prácu. Výmenou za váš talent, odholanie a profesionalitu vám osobný koordinátor z Haldu Groep poskytne plnú starostlivost’: od náboru nových pracovníkov po začatie stavebných prác, ako aj počas celého nasledujúceho obdobia.

Garantujeme Vám personalizovanú starostlivost’ osobného koordinátora a výplatu mzdy načas každý týždeň. Haldu Groep vás ako certifikovaný špecialista preškolí a skrze nás nájdete prácu v najlepšie hodnotených spoločnostiach. Je to skvelý aj Haldu Groep. To je dôvod, prečo to robíme. Pretože sme tu pre zamestnancov.

Sme tu pre zamestnancov

 • coffee

  Individuálna starostlivost’

  Úvodne individuálne oboznámenie, starostlivost’ a hodnotenie.

 • Výplata načas

  Platíme načas a každý týždeň. Super, však?

 • Technika

  Certifikované nástroje

  Vždy vysokokvalitné nástroje, v prípade potreby ich náhrada.

 • Építőmérnöki munkák

  Profesionálne vzdelávanie

  Využite platené vzdelávanie vd’aka nášmu spôsobu vzdelávania

Nenašli ste to, čo ste hľadali?

Vytvorte JobAlert a získajte posledné voľné miesta!

Registrovať