Stavebníctvo

Stavebníctvo

Haldu Groep spolupracuje s najlepšími zákazníkmi z oblasti stavebníctva. Preto máme priamy prístup k mnihýum ponukám práce v stavebníctva. Najrýchlejší a najlepší spôsob, ako si nájst’ prácu v odbore stavebníctva, je vybrat’ si jednu z pracovných ponúk Haldu Groep.

Vel’ke množstvo rôznych typov pracovných ponúk v oblasti stavebníctva

V oblasti pracovných ponúk v odbore stavebníctva sa Haldu Groep zameriava predovšetkým na pozície, ako sú debnár – špecialista, tesár pracujúci na nedokončených stavbách, špecialista na prefabrikované prvky, stavebný asistent, murár, fasádnik, tesár – pokrývač, špecialista na údržbu staveniska a na dokončovacie tesárske práce.

Výhody pre pracujúcich v stavebníctve s Haldu Groep

V Haldu Groep vyberáme tých najlepších odborníkov a spájame ich s najlepšími zákazníkmi, ktorí takmer vždy ponúkajú prácu. Výmenou za váš talent, odhodlanie a profesionalitu vám osobný koordinátor z Haldu Groep poskytne plnú starostlivost’: od náboru nových pracovníkov po začatie stavebných prác, ako aj počas celého nasledujúceho obdobia.

Garantujeme Vám personalizovanú starostlivost’ osobného koordinátora a výplatu mzdy načas každý týždeň. Haldu Groep vás ako certifikovaný špecialista preškolí a skrze nás nájdete prácu v najlepšie hodnotených spoločnostiach. Je to skvelý aj Haldu Groep. To je dôvod, prečo to robíme. Pretože sme tu pre zamestnancov.

Sme tu pre zamestnancov

 • coffee

  Individuálna starostlivost’

  Úvodne individuálne oboznámenie, starostlivost’ a hodnotenie.

 • wallet

  Výplata načas

  Platíme načas a každý týždeň. Super, však?

 • bouw

  Certifikované nástroje

  Vždy vysokokvalitné nástroje, v prípade potreby ich náhrada.

 • graduation

  Profesionálne vzdelávanie

  Využite platené vzdelávanie vd’aka nášmu spôsobu vzdelávania.

Nenašli ste to, čo ste hľadali?

Vytvorte JobAlert a získajte posledné voľné miesta!

Registrovať