Priemyselné stavieb

Priemyselné stavieb

Haldu Groep spolupracuje so špičkovými zákazníkmi v oblasti výstavby priemyselné stavieb. Z tohto dôvodu máme priamy prístup k mnohých pracovným ponukám z tejto oblasti. Najrýchlejší a najlepši spôsob, ako si násjt’ prácu v oblasti priemyselné stavieb, je vybrat’ si jednu z pracovných ponúk od Haldu Groep.

Vel’ké množstvo rôznych typov pracovných ponúk v oblasti priemyselných stavieb

V oblasti pracovných ponúk v odbore priemyselných stavieb sa Haldu Groep zameriava predovšetkým na pozície, ako sú tesár, debnár – špecialista, pomocný tesár, špecialista na prefabrikované prvky, murár, fasádnik a pomocný stavebný robotnik.

Výhody pre pracujúcich v oblasti priemyselných stavieb s Haldu Groep

V Haldu Groep vyberáme tých najlepších odborníkov a spájame ich s nejlepšími zákazníkmi, ktorí takmer vždy ponúkajú prácu. Výmenou za váš talent, odholanie a profesionalitu vám osobný koordinátor z Haldu Groep poskytne plnú starostlivost’: od náboru nových pracovníkov po začatie stavebných prác, ako aj počas celého nasledujúceho obdobia.

Garantujeme Vám personalizovanú starostlivost’ osobného koordinátora a výplatu mzdy načas každý týždeň. Haldu Groep vás ako certifikovaný špecialista preškolí a skrze nás nájdete prácu v najlepšie hodnotených spoločnostiach. Je to skvelý aj Haldu Groep. To je dôvod, prečo to robíme. Pretože sme tu pre zamestnancov.

Sme tu pre zamestnancov

 • coffee

  Individuálna starostlivost’

  Úvodne individuálne oboznámenie, starostlivost’ a hodnotenie.

 • Výplata načas

  Platíme načas a každý týždeň. Super, však?

 • Technika

  Certifikované nástroje

  Vždy vysokokvalitné nástroje, v prípade potreby ich náhrada.

 • Építőmérnöki munkák

  Profesionálne vzdelávanie

  Využite platené vzdelávanie vd’aka nášmu spôsobu vzdelávania

Nenašli ste to, čo ste hľadali?

Vytvorte JobAlert a získajte posledné voľné miesta!

Registrovať