Dokončovacie práce

Dokončovacie práce

Haldu Groep spolupracuje so špičkovými zákazníkmi v oblasti dokončovacích prác, ako sú Mat Afbouw, Kwakman a Schuurmans. Z tohto dôvodu máme priamy prístup k mnohých pracovným ponukám v oblasti dokončovacích prác. Najrýchlejší a nejlepši spôsob, ako si nájst’ praçu v oblasti dokončovacích prác, je vybrat’ si jednu z pracovných ponúk od Haldu Groep.

Vel’ké množstvo rôznych typov pracovných ponúk v oblasti dokončovacích prác

V oblasti pracovných ponúk v odbore dokončovacích prác sa Haldu Groep zameriava predovšetkým na pozície, ako sú maliar, tesár, hutník – oceliar, obkladač stropov a stien.

Výhody pre pracujúcich v oblasti dokončovavích prác s Haldu Groep

V Haldu Groep vyberáme tých najlepších odborníkov a spájame ich s nejlepšími zákazníkmi, ktorí takmer vždy ponúkajú prácu. Výmenou za váš talent, odholanie a profesionalitu vám osobný koordinátor z Haldu Groep poskytne plnú starostlivost’: od náboru nových pracovníkov po začatie stavebných prác, ako aj počas celého nasledujúceho obdobia.

Garantujeme Vám personalizovanú starostlivost’ osobného koordinátora a výplatu mzdy načas každý týždeň. Haldu Groep vás ako certifikovaný špecialista preškolí a skrze nás nájdete prácu v najlepšie hodnotených spoločnostiach. Je to skvelý aj Haldu Groep. To je dôvod, prečo to robíme. Pretože sme tu pre zamestnancov.

 

Sme tu pre zamestnancov

 • coffee

  Individuálna starostlivost’

  Úvodne individuálne oboznámenie, starostlivost’ a hodnotenie.

 • Výplata načas

  Platíme načas a každý týždeň. Super, však?

 • Technika

  Certifikované nástroje

  Vždy vysokokvalitné nástroje, v prípade potreby ich náhrada.

 • Építőmérnöki munkák

  Profesionálne vzdelávanie

  Využite platené vzdelávanie vd’aka nášmu spôsobu vzdelávania

Nenašli ste to, čo ste hľadali?

Vytvorte JobAlert a získajte posledné voľné miesta!

Registrovať