Automobilový priemysel

Automobilový priemysel

Haldu Groep spolupracuje so špičkovými zákazníkmi v oblasti automobilového priemyslu, ako napr. Pon, RMC alebo Van den Udenhout. Z tohto dôvodu máme priamy prístup k mnohých pracovným ponukám v oblasti automobilového priemyslu. Najrýchlejší a najlepší spôsob, ako si nájst’ prácu v tomto odvetví, je vybrat’ si jednu z pracovných ponúk od Haldu Groep.

Vel’ké množstvo rôznych typov pracovných ponúk v automobilovom priemysle

V oblasti pracovných ponúk v automobilovom priemysle sa Haldu Groep zameriava predovšetkým na pozície, ako sú automechanik, pneumatikár, servisný poradca, špecialista na opdravu škôd, servisný technik – diagnostik, klampiar a lakovač.

Výhody pre pracujúcich v automobilovom priemysle s Haldu Groep

V Haldu Groep vyberáme tých najlepších odborníkov a spájame ich s najlepšími zákazníkmi, ktorí takmer vždy ponúkajú prácu. Výmenou za váš talent, odhodlanie a profesionalitu vám osobný koordinátor z Haldu Groep poskytne plnú starostlivost’: od náboru nových pracovníkov po začatie stavebných prác, ako aj počas celého nasledujúceho obdobia.

Garantujeme Vám personalizovanú starostlivost’ osobného koordinátora a výplatu mzdy načas každý týždeň. Haldu Groep vás ako certifikovaný špecialista preškolí a skrze nás nájdete prácu v najlepšie hodnotených spoločnostiach. Je to skvelý aj Haldu Groep. To je dôvod, prečo to robíme. Pretože sme tu pre zamestnancov.

 

Sme tu pre zamestnancov

 • Individuálna starostlivost’

  Úvodne individuálne oboznámenie, starostlivost’ a hodnotenie.

 • Výplata načas

  Platíme načas a každý týždeň. Super, však?

 • Certifikované nástroje

  Vždy vysokokvalitné nástroje, v prípade potreby ich náhrada.

 • Profesionálne vzdelávanie

  Využite platené vzdelávanie vd’aka nášmu spôsobu vzdelávania.

Nenašli ste to, čo ste hľadali?

Vytvorte JobAlert a získajte posledné voľné miesta!

Registrovať