Pracovné odevy

Pracovné odevy

Pracovné odevy: pre všetky ročné obdobia

Holandsko. Jeden deň vietor odfukuje škridle zo strechy, d’alši deň intenzívne leje ako z krhly. Haldu Groep pracuje za kažých podmienok, ale vždy poskytuje adekvátne pracovné odevy. Pokial’ ide o pracovný odev, každy zamestnanec má svoje vlastné preferencie. Radi uspokojíme potreby našich zamestnancov, pretože máme v ponuke širokí škálu oblečenia. Uvedomili ste si až po príchode do Holandska, že máte málo pracovných odevov? Netrápte sa! Haldu Groep vám ich poskytne.

Výber 1 sady pracovného oblečenia

Od 1. mája 2018 si každý môže vybrať sadu pracovných odevov, ktoré zostavujeme raz za kalendárny rok. Pozrite si obrázok vpravo pre príklad. Vybraný balík sme úplne darovali s minimálnym pracovným časom 48 týždňov. V prípade kratšieho zamestnania sa balík vyrovnáva proporcionálne.

Ste nový na Haldu Groep? Potom máte nárok aj na tento štartovací balík. Balík si môžete objednať po tom, ako ste pracovali na plný úväzok počas dvoch týždňov.

Ponúkame tiež možnosť objednať oblečenie z sortimentu. Budeme niesť časť nákladov a budeme vám účtovať príspevok na ďalšie náklady. Výška príspevku je viditeľná podľa položky v zozname.

Ak chcete odovzdať svoj výber balíka, môžete to urobiť na adrese bedrijfskleding@haldugroep.nl a upozorniť Erika Egelie. Ak si chcete objednať ďalšie oblečenie, môžete tak urobiť prostredníctvom zoznamu objednávok. Tento zoznam nájdete na www.haldugroep.nl/downloads. Kliknite na odkaz ‘Bestellijst bedrijfskleding’. Zoznam môžete poslať na bedrijfskleding@haldugroep.nl.

Ak máte akékoľvek otázky, obráťte sa na svojho osobného koordinátora.

Sme tu pre zamestnancov

 • coffee

  Individuálna starostlivost’

  Úvodne individuálne oboznámenie, starostlivost’ a hodnotenie.

 • Výplata načas

  Platíme načas a každý týždeň. Super, však?

 • Technika

  Certifikované nástroje

  Vždy vysokokvalitné nástroje, v prípade potreby ich náhrada.

 • Építőmérnöki munkák

  Profesionálne vzdelávanie

  Využite platené vzdelávanie vd’aka nášmu spôsobu vzdelávania

Nenašli ste to, čo ste hľadali?

Vytvorte JobAlert a získajte posledné voľné miesta!

Registrovať