Náš tím
Haldu Tím je vždy pripravený konat’

Pri nábore a výbere pracovníkov do stavebníctva, technického a automobilového priemyslu je všetko založené na osobnom a profesionálnom kontakte s tímom Haldu Groep. Tím tvoria špecialisti z viacerých oblastí. Tu sa o nich v stručnosti dozviete viac. Kliknite na osobu a uvidíte priame kontaktné údaje.

Váš osobný koordinátor

Osobný kontakt na stavenisku, ale aj individuálny kontakt s vlastným koordinátorom, vd’aka ktorému je kommunikácia jasná a rýchla. Posilňuje spokojnost’ vás ako zamestnanca … Zažite to na vlastnej koži v Haldu Groep!

Haldu Groep

 • Adresa:
  Hulsbroek 30
  6562 JH Groesbeek
  Holandsko

 • Korešpondenčná adresa:
  Postbus 54
  6560 AB Groesbeek
  Holandsko

 • Építőmérnöki munkák

  Telefón: +31 (0)24 – 397 75 36
  Fax: +31 (0)24 – 397 75 46
  E-mail: info@haldugroep.nl

Haldu Team

Pracovný tréner

Donna Kaal

Donna pracuje od roku 2008 v spoločnosti Haldu Groep a je najdlhším spolupracujúcim koordinátorom spoločnosti. Pracuje s nami už deväť rokov, takže vie presne, čo je dôležité v organizácii. Vďaka dlhoročným skúsenostiam, znalostiam a odhodlaniu vie všetko o náboru a výbere – inými slovami, hľadanie, záväznosť a prepojenie našich zamestnancov.

Carmen Thijssen

Nechcem tmať a konať – je to Carmenova doména. Ak je niekto, kto vie, ako sa dostať do akcie, určite je to Carmen. Sme hrdí, že je súčasťou nášho výberového tímu. Prostredníctvom jedinečnej osobnosti vie, ako presvedčiť nových kandidátov na spoluprácu. Akonáhle sa jej venuje pozornosť, neprestaňte pracovať, aby ste mohli začať pracovať pre ňu a spokojní s ňou. Carmen nemá slovo pre “Carmen” a neustále sa usiluje o cieľ.

Britt van Doorn

Britt sa nikdy nevzdáva a nič ju nedokáže vyrovnať. Jej postoj a ochota učiť sa z neho robia nenahraditeľného koordinátora v odbore výberu a výberu. Vždy je pripravený pomôcť svojim zamestnancom a nikdy uteká z problémov. Vďaka mnohoročným skúsenostiam v oblasti reštaurácie vie, ako sa dostať do akcie. Táto skúsenosť dokonalo využíva koordinátora v práci. Britt je schopný vnímať situáciu zamestnancov a presne vie, ako im pomôcť riešiť všetky záležitosti.

Sjaron Jenneskens

Vďaka svojej skúsenosti s pedagógom dokáže Sjaron plne uspokojiť potreby kandidáta. Sociálny aspekt je to, čo sa od neho usiluje, a preto sa perfektne zapadá do oddelenia výberu a výberu. Dychtivo nadväzuje vzťah so svojimi zamestnancami a vďaka svojej empatii a schopnosti počúvať sa snaží uchádzačom poskytnúť ideálnu prácu. Vďaka svojmu zvedavému prístupu sa nestráca ničoho a za krátky čas prešla kurzom SEU, vďaka čomu dokonca aj svoju prácu lepšie.

Patrycja Ziolkowska

Vytvorenie jasnej a jasnej spolupráce s poľskými zamestnancami považuje Patrycja za najdôležitejšiu vo svojej práci. Pretože pochádza z Poľska sama, vie, aké ťažké je komunikovať v cudzom jazyku. Jeho účelom je poučiť zamestnancov správnym spôsobom, aby sa vyhli nedorozumeniam a že každý zamestnanec vie, čo očakávať a čo sa od neho očakáva. Nielenže ponecháva dobrý prvý dojem na Haldu Groep, dáva zamestnancom pocit porozumenia, cítia dôveru a vedia, že vždy môžu počítať s jej pomocou.

Victoria Hagiu

Victoria je posledným prírastkom tímu Haldu Groep. Pochádza z Rumunska a ako pracovný kouč bude mať hlavne kontakt s rumunskými remeselníkmi. Napriek tomu, že Vicky už tak dlho nepracovala v Haldu Groep, myslí si, že diverzita jej práce je príliš šialená. V prípade Vicky je v súčasnosti najväčšou výzvou byť podporou a útočiskom pre svojich remeselníkov. Navyše žiadna výzva nie je príliš šialená a vždy sa usiluje o najvyššiu možnú úroveň. Vicky absolvovala inžinierske štúdium na úrovni vysokoškolského a magisterského štúdia.

Nik Sanders

Nadšenie, silu presvedčenia a optimizmu sú slová, ktoré sa hodia do Nik. Pracuje ako prijímateľ a vďaka vyššie uvedeným funkciám dokáže presvedčiť mnohých kandidátov, aby pracovali v našej spoločnosti. Nielenže vyjadruje svoje nadšenie novým zamestnancom, ale aj svojim kolegom z oddelenia výberu a výberu. Aby ste mohli vykonávať svoju funkciu, potrebujete aj mier a sebaovládanie – to sú aj silné stránky Nika. V momentoch tlaku v práci je človek, ktorý dokáže zvládnuť stres a pokojne plniť svoje úlohy.

Natalia Liszka

Spolu s Nikom, Floriou a Veronikou je Natalia súčasťou personálneho tímu. Vďaka jej pozitívnemu postoju a empatii je skutočným prínosom pre oddelenie, v ktorom pracuje. Vďaka poľskému pôvodu Natalia dokonale komunikuje s našimi poľskými zamestnancami. Jeho účelom je organizovať odchod z A do Z a pomôcť usadiť sa v Holandsku pri príchode. Okrem toho Natalia presne vie, ako a kde môže zamestnať poľských zamestnancov. Vďaka nadšenému postoju a veselému hlasu vie, ako sa s nami viazať veľa zamestnancov, samozrejme sme veľmi šťastní!

Veronika Ormos

W lutym zespół rektuterów powiększył się o prawdziwego eksperta językowego. Veronika porozumiewa się 5 językami: węgierskim, ukraińskim, rosyjskim, polskim i niemieckim. Również uczęszcza na kurs języka niderlandskiego, aby móc w łatwy sposób komunikować się z holenderskimi pracownikami. Dzięki znajomości powyższych języków, nie tylko potrafi ona świetnie rekrutować zainterersowanych z wielu krajów, ale także pomaga koordynatorom we wszelakich kwestiach związanych z komunikacją z zatrudnionymi pracownikami z zagranicy.

Predaj a podpora

Ewout Visser

Akýkoľvek problém v obchodnom oddelení je pre neho výzva. Ewout je osoba, ktorá sa usiluje dosiahnuť optimálnu spokojnosť zákazníkov. Pre nových i súčasných zákazníkov kladie dôraz na splnenie ich požiadaviek a želaní. Každý deň, od skorého rána až do neskorého večera, je na ceste k zákazníkovi, plný motivácie a nadšenia.

Robbert Muller

Robbert je človek, ktorý neutiekne pred výzvami. Venuje všetok svoj čas a energiu do práce na dosiahnutie najlepších výsledkov. Po zmáčaní oka zmenil svoju funkciu v Haldu Grope a teraz pracuje ako účtovník. Robbert začal svoju kariéru ako terénny pracovník, ktorý sa staral o poskytnutie nástrojov a vysvetlenie práce zamestnancom v prvý deň výstavby. Vďaka silnej motivácii a ochote sa naučiť, čoskoro začne tréning, aby vedel ešte viac o svojej novej funkcii a stal sa najlepší.

Konrad Maciorowski

V marci 2017 začal pracovať v Haldu Groep Konrad. Svoje niekoľkoleté skúsenosti priniesol do spoločnosti. Ako účtovník sleduje dva ciele každý deň: zosúladenie objednávok pre zamestnancov a príjemnú spoluprácu. Konrad je veľmi dobre orientovaný na trhu práce a môže rýchlo reagovať na jeho zmeny tak, aby vyhovoval požiadavkám klienta. Je skutočným sieťovým partnerom a neváhal sa podeliť o svoje informácie, podporu a spoluprácu so svojou sieťou. Vďaka tejto metóde získava Konrad veľa uznania od klientov.

Robin van Gemert

Robin sa hodí tímu manažérov účtov so svojim odhodlaným a riešením orientovaným postojom. Snaží sa čo najrýchlejšie konať s úlohami, ktoré mu boli zverené, aby bolo možné všetko usporiadať včas. a klient vie včas, ako to bolo. Každý deň investuje čo najviac času do klientov, aby s nimi vytvoril čo najlepšie vzťahy. Týmto spôsobom chce vytvoriť čo najlepšie vzťahy so zamestnávateľom, takže Haldu Groep by bol pre nich prvým. Cieľom, ktorý Robin perfektne uvedomuje a je cenným zamestnancom našej organizácie.

Willeke Koldewijn

Vždy sa usmieva Willeke je jediná žena medzi účtovníkov. Ako osoba zodpovedná za oddelenie zodpovedá za všetky administratívne úlohy, ktoré sú klientom doručené včas. Jej silou? Kombinácia humoru a jasnosti. Každý deň, medzi úlohami, Willeke prináša najlepšie vtipy, ktoré vytvárajú skvelú atmosféru. Ale pokiaľ ide o prácu, je to úplne vážne. Všetko musí prebiehať správne a byť ocenené. Ak jej kolegovia nepoznajú niečo, alebo nemajú niečo spravodlivé, môžu vždy počítať s pomocou Willeky!

Administratíva a financie

Eelco Derksen

Po dvoch rokoch neprítomnosti sa Eelco vrátil do Haldu Groep. Vďaka skúsenostiam, ktoré získal medzitým, zabezpečuje, aby administratívne oddelenie mohlo urobiť veľké kroky digitalizácie. Ako vedúci oddelenia zodpovedá nielen za vnútorné financie, ale aj za správne a včasné platby všetkým kvalifikovaným zamestnancom, ktorí pracujú pre spoločnosť Haldu Groep.

Marleen Bergervoet

Vďaka dôkladnému a riešeniu orientovaného finančného kontrolóra patrí asistent do rovnakej kategórie. Zistili sme ich v Marleen Bergervoet! Vďaka bezpečnému a lojálnemu charakteru je vítaným posilnením pre oddelenie a zabezpečuje, aby manažment dostal správne informácie o čase. Marleen predtým v minulosti pracovala ako asistent nášho riaditeľa Eelco.

Demi Nillessen

Každý finančný kontrolór niekedy potrebuje pomoc, aby bol včas so všetkým. Dobrý asistent si potom vyplatí svoju váhu v zlate. Vďaka presnosti a presnosti prác je Demi osoba, ktorej sme my a vy vždy môžete počítať. Pre svoju presnosť a lojálny postoj je nenahraditeľná a nevyhnutná pre administratívu.

Tilly Ariëns

Tilly je najnovší prírastok správy. Ako manažér odmeňovania je Tilly zodpovedný za celkové spracovanie času. Poskytuje tiež odmenu pre všetkých našich zamestnancov a organizuje faktúry pre klientov. Okrem toho je Tilly lídrom projektu nového softvérového balíka, ktorý musí byť implementovaný, takže zavedenie grafických kariet by malo byť ešte jednoduchšie. Tilly dúfa, že v najbližšom období bude schopný čo najlepšie vykonať všetku prácu v správnom oddelení, a tým pozitívne prispeje k Haldu Groep.

Steffie Janshen

Administratívne oddelenie má troch asistentov administrátora, z ktorých jeden je Steffie. Spolu s Audrey a Renate je zodpovedná za týždenné spracovanie, kontrolu a platbu odmeny našich zamestnancov. Jeho sila charakterizuje střízlivosť a odolnosť voči stresu, čo znamená, že vždy dokáže vytvoriť mier v správnom oddelení, dokonca aj v dňoch, keď je pracovná záťaž vyššia ako zvyčajne.

Renate Snellink

Co to jest administrator listy płac bez jej asystentów? Renate, jak Steffie i Audrey, jest jednym z asystentów Tilly, który zajmuje się również sprawdzaniem i przetwarzaniem transakcji płacowych, fakturowaniem naszych klientów oraz terminową i poprawną wypłatą wynagrodzenia wszystkich naszych pracowników. Renate wyjaśnia, dlaczego jej praca sprawia tyle radości. Atmosfera w dziale jest bardzo dobra, pomimo niekiedy dużego obciążenia pracą.

Vnútorná organizácia

Angelique van Hal

Regulačný orgán našej organizácie v najpozitívnejšom zmysle slova. Ako súkromne, tak profesionálne je angelickou podporou nášho režiséra Hansa van Halla. Keď ostatní začínajú myslieť na možný problém, Angelique má riešenie na dosah ruky. Vnútorná organizácia má s ňou dobré a bezpečné ruky. Tiež sa zúčastňuje týždenne na riadiacich stretnutiach.

Sharon Wijnhoven – Kesseler

Vždy sa môžete spoľahnúť na Sharona. V našej organizácii sa zaoberá všetkým, čo súvisí s výpočtom. Napríklad s hláseniami o chorobe a súvisiacimi nemocenskými dávkami, dávkami a CAO. Taktiež umiestni bodku na “i” v korešpondencii s našimi dočasnými zamestnancami a oficiálnymi inštitúciami. Sharon má tiež kontakt s kontrolnými orgánmi, ktorí kontrolujú, či je všetko vykonané správne av súlade s pravidlami.

Lars van Bergen

Lars je zodpovedný za všetko, čo súvisí s marketingom a komunikáciou na Haldu Grope. Okrem textov o voľných pracovných miestach, webových stránkach a rôznych sociálnych médiách, na ktorých pôsobíme, Lars urobí všetko, čo je v jeho silách, aby ešte viac priniesol Haldu Groep na trh. Pre zákazníkov aj zamestnancov. Pretože sme tu pre zamestnancov. Lars je sociálny a má dobrú a čestnú komunikáciu v najvyššej priorite. Trivia: Lars hrá gitaru v kovovej kapele.

Inge de Schouwer

Od recepčného až po ubytovateľa. Všetko je možné v Haldu Groep, tiež pre Inge. Jej ambície a funkcie sa viac hodia do organizovania, plánovania a rezervácie ubytovania, vďaka čomu je teraz na správnom mieste v spoločnosti. Spolu s Imke je zodpovedná za bývanie pre našich zahraničných zamestnancov.

Imke Hoefakkers

Imke i Inge pracują codziennie, aby znaleźć zakwaterowanie dla naszych zagranicznych pracowników. Najlepszą rzeczą w pracy Imke jest sprostanie każdemu pracownikowi co tydzień. A potem najlepiej w sąsiedztwie jego pracy w stosunku do przejechanych kilometrów. Ostateczna atrakcja odbędzie się w piątek po południu około 16:30.

Freek Peters

Freek je najnovším správcom účtov v oddelení bývania. Jeho najdôležitejšou úlohou je zabezpečiť vhodné ubytovanie pre našich zahraničných zamestnancov. Okrem toho je súčasťou jeho profesionálnych povinností aj kontrola súčasného umiestnenia bytov a trvalých domov. Je to pekná výzva, ale svojím nadšením sa Freek nevyhýba tejto výzve.

Erika Egelie

Erika zaujala počiatočnú pozíciu spoločnosti Inge, ktorá ju robí recepciou. Eric nebol Haldu Groepovi, keď začala pracovať. Konkrétne v roku 2014 bola stážistkou na oddelení koordinátorov. Svojím diplomom ako sekretárkou, veselým postojom a nadšením pracuje, je dokonalá recepčná. Sme veľmi radi, že sa rozhodla vrátiť sa do Haldu Groep. Často to počujete a vidíte, pretože jeho úlohou je odpovedať na telefóny, prijímať hostí, objednať pracovné odevy, starať sa o denný plán denných aktivít a plánovať kurzy VCA pre zamestnancov.

Ankie Nillesen

Dzięki Ankie cieszymi się codziennie pięknym biurem. Ona co tydzień dba o wnętrze, przez co możemy każdego dnia pracować dla Ciebie w zadbanym i przyjemnym miejscu.

Terénna služba

Tom van Alfen

Okrem pravidelných problémov, ako je koučing a podpora v rôznych projektoch v Holandsku, je Tom absolvovaný odborníkom na bezpečnosť. S príchodom Tomu môžeme presunúť našu organizáciu na vyššiu úroveň, aby naši klienti a zamestnanci mohli robiť svoju prácu ešte bezpečnejšie a lepšie. Rovnako ako jeho kolegovia, Tom je prepojenie medzi zamestnancami a kanceláriou prostredníctvom každodenných návštev projektu. Je to človek, ktorý rýchlo zaznamená najmenšie problémy a rieši ich riešenie skôr, než sa stanú veľkým problémom.

Xander Verhoeven

Tento veselý ranený vták sa každé ráno zobrazuje na rôznych projektoch. S nadšením a optimizmom poskytuje rady novým zamestnancom, poskytuje nástroje a oblečenie, rozhovory s klientmi a zamestnancami o pokroku v práci. Xander má veľa vedomostí o práci v stavebníctve. Stavil a demontoval stavebné lešenia, kde sa o tomto odvetví veľa dozvedel. Má tiež skúsenosti v inej oblasti – tri roky pracoval na letisku Weeze, vďaka ktorému výborne zvládol nemecký jazyk. Z tohto dôvodu je Xander schopný veľmi dobre komunikovať so zahraničnými zamestnancami.

William Westdorp

Počas šiestich rokov bol William vitrínou Haldu Groep na mnohých projektoch, kde pracoval ako stavebný tesár. V októbri 2016 nastúpil do nášho interného tímu ako terénny zamestnanec. Každý deň chodí na stavbu, aby pomohol zamestnancom začať pracovať na novom stavenisku a poskytovať nástroje. Vďaka dlhoročným skúsenostiam ako tesár, William je perfektným partnerom pre rozhovory pre dodávateľov a zamestnancov, s ktorými pracuje každý deň a dobrú radu o práci. Navyše sa nemá strach zrolovať rukávmi a ukázať na stavbe, ako vykonať danú úlohu, alebo jednoducho pomôcť našim prakonikom.

Nick Hendriks

Nick je najmladší vek a seniorita zamestnaná v odbore terénnych pracovníkov. Rovnako ako Xander, Wiliam a Tom, vstáva skoro ráno v dobrej nálade, aby išiel na stavenisko s cieľom poskytnúť zamestnancom potrebnú pomôcku alebo oblečenie a vysvetliť novým zamestnancom všetko prvý deň. Nick nemal skúsenosti so stavebným priemyslom, ale svojou zvedavosťou a záujmom o stavebný priemysel rýchlo získal vedomosti, ktoré potreboval. Okrem vyššie uvedeného odvetvia sa cíti dobre v automobilovom priemysle. Študoval na IVA, kde sa dozvedel všetko o tejto téme a naučil sa mentality kvalifikovaných zamestnancov.

Management

Caspar Jansen

Byť najlepším poskytovateľom osobných služieb a udržiavaním kontaktov s existujúcimi zákazníkmi a vytváraním nových vzťahov – to sú Casparove obchodné výzvy. Každý deň hľadá nové príležitosti na ešte efektívnejšiu a efektívnejšiu spoluprácu, aby čo najviac zbavil zákazníka. To všetko samozrejme v spolupráci s jej novým partnerom z Haldu Groep, Danny van Hal.

Danny van Hal

Danny prevzal spoločnosti akcie svojho otca, Hans van Hal, v polovici roku 2013 a v súčasnosti je spolu so spolumajiteľom Casparom Jansenom zodpovedný za každodenné fungovanie Haldu Groep. Spolu s celým tímom chce Haldu byť spoľahlivým partnerom v oblasti osobných služieb s cieľom zvýšiť organizáciu v ešte väčšej miere a zaujať vedúce postavenie v oblasti stavebníctva, strojárstva a automobilového priemyslu. Podľa neho sú kvalita a spoľahlivosť dôležitými piliermi, na ktorých môže byť spoločnosť postavená.

Hans van Hal

Hans upustil svoje akcie v polovici roku 2013. To však neznamená, že sa rozlúčil s Haldu Groepom. Ako konzultant v pozadí stále má denný kontakt s organizáciou, zamestnancami a inými vzťahmi. Samozrejme, asistuje manažmentu a riadiacemu tímu svojim radám a konaniu svojim vlastným, inšpirujúcim a výrazným spôsobom, pre ktorý organizácia stále počíta už mnoho rokov.

Nenašli ste to, čo ste hľadali?

Vytvorte JobAlert a získajte posledné voľné miesta!

Registrovať